Kurumsal

Hakkımızda

1991 Yılında kurulan Mekanik Tesisat ve İnşaat sektöründe ,gerek tek başına gerek değişik ortaklarla hizmet vermeye başlayan firmamız 2008 yılında yeni bir yapılanmaya girip şirketleşerek yeni bir kurumsal yapıya kavuşmuştur.

Ana faaliye tkonusu bina üstyapı Mekanik tesisat (HVAC) uygulamaları olup ,ayrıca yüklenmiş olduğu taahhütler içindeki inşaat ve elektrik uygulamalarınıda kaliteden ve tekniğinden ödün vermeden başarıyla tamamlamıştır.

Projelerimizde daima kurumsal sorumluluk,iş sağlığı ve güvenliği,çevre sorumluluğu ve etik kurallar ön planda olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

Başarımızın temeli, güçlü kalite anlayışı ve yetkin sorumluluk dağılımında yatmaktadır. Geleceğe bakışımızın temelinde de bu anlayış ve bugüne kadar edinilmiş tecrübelerle; faliyet alanımızda müşteri ve işveren talep ve istemlerini çok daha yukarılara taşımak bulunmaktadır.

Hedefimiz ,doğruluk dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin kurumsal itibarimizi daima ön planda tutarak siz değerli iş ortaklarımızla yeni çağdaş projeler üretmektir.

Saygılarımızla.

Vedat KARAOĞLU
Mak. Mühendisi